До Дня Молоді у Трускавці провели інтелектуальну гру «Pro100Quiz»

У Трускавці святкування Міжнародного Дня Молоді розпочали з популярної інтелектуальної гри. У проведенні таких корисних та цікавих розваг посприяв відділ у справах сім`ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради. Провела гру незмінна ведуча, Юлія Кулиняк, яка своїми неочікуваними питаннями та завданнями розворушила інтелекти юних учасників.

У «Pro100Quiz» брало участь близько 40 учасників (мешканці Трускавецької громади, ВПО, гості курорту), які були розділені на 6 команд. Гра проходила в готелі «Трускавець 365». З їхнім святом, Днем Молоді привітав учасників Святослав Стефанків, обласний депутат, заступник міського голови Трускавця. Він побажав успіху кожному та подякував юнакам і дівчатам за те, що сьогодні, у такий жаркий літній день обрали саме таке дозвілля, щоб відсвяткувати. Приєднався до вітань Роман Коваль, начальник відділу у справах сім`ї, молоді та спорту. Головний спеціаліст відділу Юлія Кардаш виступала в ролі асистентки ведучої – вела підрахунок балів за правильні відповіді. Очевидно, що сьогодні неважливою була перемога, а саме участь мала значення. Загалом вийшло яскраве і позитивне свято, присвячене поколінню, що підростає. Може хтось думає, що сучасна молодь зіпсувалася, а ми бачимо, що вона, як мінімум, підсилює попереднє покоління, а часто перевершує його. Нинішні юнаки та дівчата – це майбутнє України, і їм потрібно віддати шану, адже на їхню долю випали непрості випробування.

Саме 12 серпня День Молоді в Україні відзначають вдруге. До цього його святкували в останню неділю червня. Цікаво, що в Україні до категорії молоді відносяться особи віком 14-35 років. Однак, хіба лиш за цифрою в паспорті визначається молодість? Тому вітаємо усіх мешканців нашої громади та гостей курорту з Днем Молоді!

Перейти до вмісту