Трускавецький міський центр соціальних служб (директор Надія Онаць) отримав новенький планшет. Таким чином Представництво Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ подякували працівникам центру за пророблену роботу в соціальній сфері, а саме тісній та результативній співпраці в рамках проєкту «Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни». Ця технічна допомога фахівцям соціальної полегшить виконання їхніх завдань щодо надання соціальних послуг сім’ям з дітьми у складний час воєнного стану.

На рахунку Трускавецького центру соціальних служб чимало реалізованих благодійних акцій. Завдячуючи їм сім’ї з дітьми, які знаходяться під опікою установи, серед яких діти військових, з сімей соціально незахищених категорій, сімей, які опинились у складних умовах мали можливість отримувати соціальну підтримку, відчути піклування про них, їхній добробут, психологічний стан. У найстресовіший період повномастабного вторгнення росії, ці люди забували про власні потреби і проблеми, але були готові допомагати іншим, тим хто потребував особливої уваги і підтримки.

Проєкт «Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни» впроваджується Партнерством «Кожній дитині» за підтримки UNICEF Ukraine на замовлення Міністерства соціальної політики України та Національної сервісної служби України.

Перейти до вмісту