Фахівців Центру соціальних служб Трускавця відзначили за результативну роботу

Трускавецький міський центр соціальних служб (директор Надія Онаць) отримав новенький планшет. Таким чином Представництво Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ подякували працівникам центру за пророблену роботу в соціальній сфері, а саме тісній та результативній співпраці в рамках проєкту «Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни». Ця технічна допомога фахівцям соціальної полегшить виконання їхніх завдань щодо надання соціальних послуг сім’ям з дітьми у складний час воєнного стану.

На рахунку Трускавецького центру соціальних служб чимало реалізованих благодійних акцій. Завдячуючи їм сім’ї з дітьми, які знаходяться під опікою установи, серед яких діти військових, з сімей соціально незахищених категорій, сімей, які опинились у складних умовах мали можливість отримувати соціальну підтримку, відчути піклування про них, їхній добробут, психологічний стан. У найстресовіший період повномастабного вторгнення росії, ці люди забували про власні потреби і проблеми, але були готові допомагати іншим, тим хто потребував особливої уваги і підтримки.

Проєкт «Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни» впроваджується Партнерством «Кожній дитині» за підтримки UNICEF Ukraine на замовлення Міністерства соціальної політики України та Національної сервісної служби України.

Перейти до вмісту