ГУ Держпраці у Львівській області закликає роботодавців остерігатися шахраїв

 До Головного управління Держпраці у Львівській області надходять повідомлення, що від імені посадових осіб Головного управління напередодні заходів державного контролю до суб’єктів господарювання телефонують невідомі особи. Вони представляються посадовими особами Головного управління та пропонують за грошову винагороду допомогти керівнику підприємства з вирішенням питань щодо проведення перевірок.

 Також невідомі, нібито від імені посадових осіб Головного управління, надсилають повідомлення до суб’єктів господарювання з вимогою здійснити перерахування коштів на банківські картки.

 Наголошуємо: такі дії є незаконними, а вказані особи вчиняють протиправні дії, відповідальність за які передбачена Кримінальним кодексом України.

  Відтак, Головне управління закликає громадян бути обачними!

 Якщо до Вас звертаються такі шахраї, або у випадку виникнення будь-якої іншої підозри, просимо невідкладно повідомляти Головне управління Держпраці у Львівській області за телефоном 032-235-76-73 або особисто за адресою м. Львів, пл. Міцкевича, 8, 7 поверх.

 Слід зазначити, що з метою запобігання проявів таких дій Головне управління звернулось до правоохоронних органів.

 Нагадаємо, на виконання доручення Прем’єр-міністра України щодо детінізації зайнятості, 10 лютого стартувала інспекційна кампанія. Зокрема Головним управлінням Держпраці у Львівській області проводяться масові перевірки з питань виявлення неоформлених трудових відносин у сфері торгівлі, громадського харчування та готельному комплексі.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту