Мистецька мандрівка до Трускавця

Український музикант, гітарист, колекціонер мистецтва, артменеджер, лідер гурту «Гудімов», колишній гітарист «Океану Ельзи» Павло Гудімов минулого тижня започаткував проєкт мистецьких мандрівок зі Львова до Трускавця.

Павло Гудімов – куратор українських і міжнародних мистецьких проєктів, зокрема входить до наглядової ради Львівського муніципального мистецького центру. У 2001 році заснував архітектурну майстерню і галерею «Я Дизайн». Почав організовувати виставки українського сучасного мистецтва. В 2007 році заснував культурний холдинг «Гудімов арт-проект», до складу якого ввійшли видавництво «Артбук», креативна група «Акцент», архітектурна майстерня «Я Дизайн», артцентр «Я Галерея», музична група «Гудімов». Читає курси про мистецтво та дизайн інтер’єру на теми «Як навчитися розбиратися в сучасному мистецтві. Деякі аспекти колекціонування та споглядання», «Як стати дизайнером інтер’єру: розвиваємо смак та відчуття стилю», «Дизайн інтер’єру: Матеріал. Фактура. Колір», «Аскет-дизайн: стильний дизайн з підручних матеріалів».

Перша екскурсійна група зі Львова у складі 50 осіб в супроводі Павла Гудімова ознайомилася з деякими архітектурними, культурними, мистецькими пам`ятками нашого міста-курорту, створеними в різні історичні епохи. Гостей зустріли та привітали заступник міського голови Олексій Балицький та директорка Трускавецького інформаційно-курортного центру Галина Клепач.

У своїй розповіді Павло Гудімов робив акцент на монументальне мистецтво. Окрім старовинних вілл «Ґопляна» та «Саріуш» гості оглянули ротонду біля церкви св. Миколая, костел Внебовзяття Найсвятішої Діви Марії, Палац культури імені Шевченка та панно на ньому, бювет, декілька санаторіїв, а також скульптурні композиції на майдані Січових Стрільців (пам’ятний знак до 2000-ліття Різдва Христового, «Ісус і самарянка» та ін.), в ландшафтному парку «Підгір`я» санаторію «Карпати».

Детальніше про мистецьку мандрівку до Трускавця з Павлом Гудімовим – у нашому відеосюжеті.

Перейти до вмісту