Інформуємо роботодавців про внесення змін у колективні договори та угоди , у зв’язку з зміною розміру мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року

Мінімальна заробітна плата після набрання чинності Законів України від 06.12. 2016 №1774 та від 21. 12. 2016 № 1801не застосовується як розрахункова величина у колективних договорах та угодах усіх рівнів. Сторонам, які уклали колективні договори і угоди, необхідно у тримісячний строк привести їх норми у відповідністьзгідно із чинним  законодавством.

   До внесення змін до колективних договорів і угод усіх рівнів  щодо незастосування мінімальної заробітної плати як розрахункової величини вона застосовується у розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

   На практиці ця норма законодавства передбачає, що роботодавці мають внести відповідні зміни до колективних договорів в частині визначення співвідношень в оплаті праці працівників, замінивши раніше передбачені співвідношення до мінімальної заробітної плати на співвідношення до прожиткового мінімуму. Водночас при наявності відповідних коштів згідно з ст. 9-1 КзпП України підприємства, установи, організації за рахунок власних коштів можуть встановлювати додаткові порівняно з законодавством трудові пільги для працівників, у тому числі із визначення розмірів посадових окладів і тарифних ставок.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту