Інтерактивний і цікавий лекторій на тему «Право власності» провели для десятикласників СЗШ № 3

20 грудня  десятикласники третьої школи взяли участь у цікавому комплексному заході на тему: «Право власності: поняття, форми власності. Способи припинення права власності». Так, заступник начальника відділу «Трускавецьке бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Галина Кітраль розповіла учням про право власності в об’єктивному і суб’єктивному розумінні, форми власності, способи набуття і припинення права власності

Крім того, Галина Кітраль провела з учнями заняття-тренінг «Правовий лабіринт», під час якого учні здійснили аналіз тої чи іншої ситуації на правову тематику, і кожен з них пропонував свою відповідь, як вийти з ситуації у правовому полі.

За результатами проведеного лекторію: «Право власності: поняття, форми власності. Способи припинення права власності» та заняття-тренінгу «Правовий лабіринт» учні дізналися, що таке власність, як набути права власності, які види власності існують в Україні, способи припинення права власності; навчилися швидкої орієнтації в морально-правових колізіях, які виникають у повсякденному житті підлітка, відстоювати свої права у правовому порядку.

Переможці команд заняття-тренінгу «Правовий лабіринт» – учні 10-го класу отримали блокноти в подарунок.

Принагідно нагадуємо, що до Трускавецького бюро правової допомоги можна звернутися за адресою: м. Трускавець , вул. Данилишиних, 62.  Графік  роботи:  понеділок-п’ятниця  з 08:00 до 17:00 (крім святкових та вихідних днів)

тел.: (03247)-5-05-30;  моб.: 099-29-63-194

Залишити відповідь

Перейти до вмісту