У трускавецькому “СПОРТОВЦІ” відбувся чемпіонат України з морських багатоборств

22-23 вересня 2023 р. у Трускавці, в плавальному басейні дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ» та на стадіоні СЗШ №3 проводились спортивні змагання чемпіонату України з морських багатоборств  (юнаки і дівчата молодшої та старшої вікових груп) та відкритий чемпіонат Львівської області з акватлону (біг і плавання) серед дітей до 10 років.

Організатори змагань – Міністерство молоді та спорту України і Федерація морських багатоборств України.

На урочистому відкриті Чемпіонату України з морських багатоборств учасників змагань привітав голова Трускавецької ОТГ Андрій Кульчинський, який побажав усім вдалих виступів та швидшої перемоги України у війні. Директор ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» Любомир Мацькович у вітальному слові подякував міській владі за сприяння  у  розвитку фізичної культури та спорту у Трускавецькій громаді, в тому числі за утримання та зміцнення матеріальної бази спортивно-оздоровчого комплексу ДЮСК.

Також на відкритті змагань директор ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» отримав від Федерації морських багатоборств України почесну подяку за особистий значний вклад в розвиток морських багатоборств і акватлону та допомогу в організації і проведенні Чемпіонату України.

У командному заліку чемпіонату України з морських багатоборств у молодшій віковій групі перемогу виборола команда м. Києва, Львівська область – друге місце, трєтє – Тернопільська. У старшій віковій групі переможець чемпіонату України також команда м. Києва, друге місце – Львівська область, третє  місце у активі Черкаської області.

В особистому заліку вихованці відділення плавання Трускавецького ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ»:

  • Якимів Марко – ІІІ місце в абсолюті Чемпіонату України з морських багатоборств (акватлон) серед учнів молодшої вікової групи;
  • Янів Діана, Курман Анна, Якимів Марко – ІІ місце в складі юнацької збірної команди Львівської області на чемпіонаті України з морських багатоборств (акватлон) серед учнів молодшої вікової групи;
  • Мацан Аріадна, Жгута Олександра – ІІ місце в складі дорослої збірної команди Львівської області на  Чемпіонаті України з морських багатоборств (акватлон) серед учнів старшої вікової групи;
  • Сметаняк Давид – ІІ місце та Ляпун Софія – ІІІ місце у відкритому чемпіонаті Львівської області з акватлону серед дітей до 10 років.

Підготували призерів Чемпіонату України та відкритого чемпіонату Львівської області тренери відділення плавання ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» Андрій Жгута та Лідія Кухар.

Дякуємо воїнам Збройних Сил України за можливість проводити спортивні змагання та вдосконалювати спортивну майстерність юнаків та дітей нашої держави !

Перейти до вмісту