Міністерство освіти і науки України затвердило Положення про індивідуальну форму навчання в загальноосвітніх навчальних закладах


Відповідний наказ підписано міністром освіти Сергієм Квітом.

У Документі йдеться про порядок зарахування учнів на індивідуальну форму навчання та організацію індивідуальної форми навчання для здобуття повної середньої освіти.

Перейти на індивідуальну форму навчання зможуть учні, які не спроможні відвідувати навчальний заклад за станом здоров’я або проживають у селах і селищах, де кількість учнів у класі становить менше 5 осіб.

Також, це стосується учнів, які проживають у зоні збройного конфлікту, на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де влада не здійснюють свої повноваження і дітей-біженців.

Крім того, здобувати домашню освіту можуть обдаровані діти, які випереджають у розвитку своїх ровесників і здатні освоїти програму середньої школи достроково.

Вчителям, за рішенням керівництва школи та відповідного органу міністерства освіти, необхідно буде проводити уроки вдома у дітей іноземних громадян і осіб без громадянства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *