У «СПОРТОВЦІ» відбулись дитячі змагання «Старт до Олімпу» серед четвертокласників нашої громади

З метою активізації фізкультурно-масової роботи серед дітей молодшого шкільного віку у закладах загальної середньої Трускавецької ОТГ, 10 жовтня 2023 р. в ігровому залі ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» проведено другий етап спортивно-розважальних ігор «Старт до Олімпу» серед учнів 4-х класів на призи дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ» ( директор Любомир Мацькович ).

На урочистому відкритті учасників змагань вітав міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, який побажав всім вдалого виступу та успіхів у спорті та фізичному розвитку. Допомогу в організації та проведенні змагань надавав відділ освіти Трускавецької міської ради (начальник Орест Лобик). Обслуговувала змагання суддівська бригада з числа кваліфікованих тренерів ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ».

Фінальним іграм передували спортивні заходи у кожному навчальному закладі серед усіх четвертокласників. Змагання проводились з дотриманням олімпійського девізу «Головне не перемога, а участь!». Щоб стимулювати дітей до подальших занять у «СПОРТОВЦІ» та уникнути розчарувань від поразки, усі діти без винятку отримали медалі та іменні грамоти за активну участь.

За командними результатами перемогу вибороли юні олімпійці з Трускавця – НВК «СЗШ №2 – гімназія» ( вчитель Шаранюк О.В). Друге місце в активі команди «Пума» Трускавецького закладу загальної середньої освіти №1 ( вчитель Заліська О.І.). Третіми була команда «Соколи» – вихованці середньої школи з с. Доброгостів ( вчитель Котормус М.О.). Четверте та п’яте місце поділили між собою команди «Соколята» з третьої школи м. Трускавця ( вчитель Крамар Л.М.) та «Смайлики» з навчального закладу с. Модричі ( вчитель Лужецька М.М.)

Щира подяка всім, хто захищає Україну за можливість жити на рідній землі !

Перейти до вмісту