У Трускавці санепідемситуація стабільна, хворих на COVID-19 не виявлено. У місті роблять все можливе, аби ситуація, й надалі, залишалась стабільною. Про це повідомив Ігор Стасик, головний лікар Міської Лікарні, сьогодні, 16 березня, на комісії з питань техногенної та екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Трускавця.

Він поінформував про заходи з запобігання поширення  коронавірсу на території міста Трускавця, які проводяться в Міській Лікарні.

 В рамках карантину в Міській Лікарні тимчасово призупиняються планові заходи. Обмежується відвідування пацієнтів лікарні терапевтичного та хірургічного корпусу. Виписка медикаментів у рамках програми “Доступні ліки” проводитиметься дистанційно. Консультування вагітних та інших пацієнтів проходитиме в режимі онлайн та телефоном.  

 У разі нагальної, гострої потреби в певній процедурі чи операції, – пацієнт отримає відповідне лікування й догляд.  

 У Міській Лікарні встановлені чіткі алгоритми дій стосовно відвідувачів лікарні та пацієнтів з підозрою на коронавірус, запевнив Ігор Стасик.
«Усі хто потребує потрапити в поліклініку чи в інші відділення лікарні будуть оглянуті вже на вході, тут їм першочергово перевірять температуру дистанційним термометром. Якщо виявиться, що у людини підвищена температура пацієнта помістять в окремий ізоляційний кабінет. При виявленні хворого чи підозру на коронавірус, надалі, зібрані аналізи направляються у відповідні Обласні медичні заклади для повного діагностування», розповів Ігор Стасик.  

 Зазначимо, що усі перелічені запобіжні заходи в Міській Лікарні діють до особливого розпорядження.

 Нагадаємо, зараз надважливо, першочергово, дбати про безпеку власного здоров’я та дотримуватись правил, які убезпечать від COVID-19: миття та дезінфекція рук, прибирання/санобробка приміщень. Важливо зберігати дистанцію між людьми, обмежити потиск рук та, загалом, перебування в людних місцях, та, зберігати спокій.

 Бережіть себе та близьких вам людей!

Залишити відповідь

Перейти до вмісту