Не втомлюємося допомагати армії: ще 520 тис грн. плюс дрони

Хоча з місцевих бюджетів забрали «військовий» ПДФО, та Трускавець і далі допомагає армії, виділяючи кошти на потреби військових частин ЗСУ. Так, на засіданні депутатської бюджетної комісії, котре відбулося 5 грудня, погоджено виділення додаткових 520 тисяч гривень для потреб 24 механізованої бригади на придбання системи радіоелектронної боротьби.
Нагадаємо, що 22 серпня 2023 року Трускавецька міська рада вже виділяла на цю бригаду 712 800 гривень, тож лише в цьому році загальна сума підтримки конкретно цієї в/ч становить 1 млн. 232 тис 800 грн.
Бюджетна комісія підтримала затвердження Програми з розроблення містобудівної документації на території Трускавецької територіальної громади на 2023-2024 роки. Мова про генплан сіл Орів та Зимівки, який обійдеться громаді в 833 тис. грн. (у 2023 році виділяється лише 50 тис. грн.).
Члени бюджетної комісії погодили ряд змін та доповнень до бюджету громади. Зокрема, планується виділити 120 тис. грн. для КП «Редакція міського радіомовлення» на закупівлю безперебійного джерела живлення та технічного обладнання, біля 1 млн. грн. на потреби міської лікарні, здійсниться перекидка коштів по різних відділах та управліннях за рахунок економії коштів. Тобто, якщо освіта, культура, УЖКГ чи виконком значно зекономили на енергоресурсах, закупівлях чи виконаних роботах (у тому числі завдяки системі тендерів), то ці гроші планується використати ефективно, щоб завершити ті чи інші роботи.
Як зазначив начальник фінансового управління ТМР Микола Федоричак, зміни до бюджету доволі скромні (видаткова частина в загальному збільшується на суму біля 1,5 млн. грн.). Але навіть невеликі зміни викликали дискусії, бо, як зазначив голова комісії Анатолій Стародуб, гроші повинні використовуватися ефективно. Тому окремі питання не були підтримані, серед них – і намір взяти позику для лікарні під 0,25% на утеплення фасаду терапевтичного корпусу.
Проте ті зміни, які стосуються допомоги ЗСУ, зокрема і продовження практики закупівлі БПЛА через виконком міської ради, знаходять однозначну та безсумнівну підтримку всіх народних обранців Трускавця. Кошти на ЗСУ виділяються за рахунок відмови від виконання багатьох робіт чи нових придбань, але в нас є головний пріоритет, і це – Українська Перемога!

Перейти до вмісту