“….Ми маємо дбати про тих хто справно платить податок і гідні зарплати своїм працівникам», – Андрій Кульчинський – міський голова Трускавця на нараді з керівниками підрозділів

На понеділковій нараді йшлося про організації, які займаються встановленням та продажом устаткування автономного опалення для Трускавчан. Вони, власне, надають послуги дешевше, а ніж комунальне підприємство. Відтак мешканці, які отримують фінансову допомогу на встановлення індивідуального опалення з міського бюджету, все частіше звертаються до приватних організацій.

«При виділенні коштів на автономне опалення маємо брати до уваги на які організації вони будуть спрямовані. Мешканці, також, мають розуміти, що місто виділяє кошти, але, очевидно, за таких обставин, мають бути створені певні умови для підприємств, які хочуть ці кошти отримати. Я вважаю, що підприємець має бути зареєстрований у Трускавці, відповідно податки має сплачувати теж у Трускавці. Звернути увагу треба й на те, чи працівники того підприємства влаштовані на, як мінімум, середні зарплати. Це в наших силах і ми маємо дбати про тих хто справно платить податок і гідні зарплати своїм працівникам», – Андрій Кульчинський – міський голова Трускавця звернувся до керівника Управління праці та соціального захисту населення міста. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *