На комісії з депутатської діяльності обговорили питання присяжних та захисту підприємців

 Сьогодні, 24 січня, відбулося засідання постійної депутатської комісії Трускавецької міської ради з питань депутатської діяльності, законності, етики, регламенту, місцевого самоврядування, ЗМІ. Участь в роботі комісії взяли депутатки Олена Савченко та Іванна Кенц-Березюк.

 На комісії було обговорено два питання. Перше щодо звернення до міського голови Трускавця та депутатів міської ради зініціювали 130 підприємців міста. Мова йде про РРО (реєстраційно-розрахунковий облік), тобто введення касових апаратів, та ряд прийнятих законів, які підприємці вважають посяганням на свої права та спробами тиску на бізнес. Питання доповідала головний спеціаліст планово-економічного відділу управління розвитку міста Надія Савшак. Серед пропозицій, які прозвучали – внести редакційні правки в текст звернення, які б конкретизували пропозиції, та винести це питання на розгляд сесії.

 Другим питанням на комісії з депутатської діяльності розглянули питання списку присяжних Трускавецького міського суду. Вже зголосилося 5 кандидатів, які виявили бажання стати присяжними. Пошук кандидатів у присяжні триває, список буде затверджено після сформування остаточного переліку. Детальніше про набір кандидатів у присяжні читайте тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *