У 2019 році 46 трускавчан з числа осіб з інвалідністю, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, ветеранів війни та учасників АТО пройшли санаторно-курортне лікування

 Протягом 2019 року управлінням праці та соціального захисту населення забезпечено санаторно-курортним лікуванням 46 трускавчан, з числа осіб з інвалідністю, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС (І категорія), ветеранів війни та учасників АТО.

 Зокрема, відповідно до наданих Міністерством соціальної політики України путівок, санаторно-курортним лікуванням забезпечено 3 осіб з інвалідністю внаслідок війни, 4 учасників бойових дій, 6 учасників війни, 3 осіб з інвалідністю.

 Також за рахунок коштів державного бюджету, відповідно до укладених трьохсторонніх договорів (шляхом відшкодування вартості путівки санаторно-курортним закладам за надані послуги), забезпечено санаторно-курортним лікуванням 7 осіб з інвалідністю, 7 учасників бойових дій АТО та 6 осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС (І категорії).

 Додатково за рахунок коштів міського бюджету, відповідно до Міської програми соціальної підтримки окремих категорій мешканців м.Трускавця, санаторно-курортним лікуванням забезпечено 10 трускавчан пільгових категорій. А саме: 4 осіб з інвалідністю, 3 учасників бойових дій АТО та 4 осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС (І категорії).

 Для того, щоб скористатись послугами санаторно-курортного лікування у 2020 році необхідно подати в управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації заяву, копії підтверджуючих документів про належність до пільгової категорії та медичну довідку закладу охорони здоров’я за формою № 070/о. Управління праці та соціального захисту населення забезпечують безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості взяття на облік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *