На ремонт автомобільних трас в обласному бюджеті передбачено 282,5 млн гривень

 


У Львівській області визначили перелік доріг, котрі цього року відремонтують за кошти обласного бюджету. У Дрогобицькому районі слід чекати ремонтів автошляхів: Дрогобич – Комарно на 17 000,00 грн., Дрогобич – Довголука – 3 100,00 грн., Новошичі – Ріпчиці – 4 000,00грн.

На ремонт доріг загального користування з обласного бюджету виділили 163,8 млн грн, про це повідомили на розширені нараді очільника Львівщини Олега Синютки з очільниками міст, в якій взяв участь Андрій Кульчинський міський голова Трускавця. Загалом цьогоріч на ремонт автомобільних трас в обласному бюджеті передбачено 282,5 млн грн. З них 100 мільйонів гривень піде на ремонт доріг комунальної власності, які поділили між усіма районами – по 5 млн грн. на кожен. Відтак кожен район самостійно вирішуватиме, котрі напрямки ремонтуватимуть.


Також за кошти Польської строни будуть відремонтовані дороги: Яворів-Грушів, Грушів-Немирів та інші. Андрій Кульчинський у своєму виступі відзначив, що ремонт автошляхів, а саме Смільниця- Старий Самбір є важливим для Трускавця, оскільки ці напрямки сполучають кордони Польщі та України. «Для такого курорту, як Трускавець вкрай необхідно відремонтувати автошлях з Самбора до Мостиська, оскільки завдяки гарному сполученню Трускавець відвідає більше туристів з Польщі», додав Андрій Кульчинський – міський голова Трускавця.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *