Додаткові кошти для потреб ЗСУ зібрали на благодійному заході в Доброгостові

В День Покрови Пресвятої Богородиці та День захисників України 1 жовтня в селі Доброгостів Трускавецької територіальної громади пройшов благодійний концерт «Героїв Україна пам’ятає». Захід проходив в Народному домі села Доброгостів у рамках мистецького марафону «Батько наш Бандера». Організатор: відділ культури Трускавецької міської ради (начальниця Тетяна Татомир).

Із честю було вшановано хвилиною мовчання всіх Героїв, запалено Свічку Пам’яті, а з вуст людей лунала щира спільна молитва за кожного живого Воїна-Захисника, що несе службу у ці важкі для всієї України дні.

Із щемом на серці було згадано всіх учасників національно-визвольної боротьби українського народу в різні періоди: козаків, Героїв УПА, Січових Стрільців, Героїв АТО, Героїв сучасної московсько-української війни.

Участь в концерті взяли вокальний ансамбль “Галичанка”, вихованці гуртка художнього слова та драматичного гуртка Народного дому, співучі діточки, молодь, а також Народний гурт пісні і музики “Перевесло” викладачів Доброгостівської музичної школи. На концерті звучали чудові номери в подяку тим, хто боронить Україну і нас із вами, нашим мужнім Захисникам та Захисницям Збройних сил України!

Низький уклін вам і велика подяка, дорогі наші захисники і захисниці. Зі святом вас, повертайтеся живими і здоровими до рідного дому із Перемогою!

На благодійному концерті зібрано 3 тис. 225 грн., які  підуть на потреби ЗСУ. Дякуємо всім, хто долучився до збору коштів.

Перейти до вмісту