День Вишиванки у великій шкільній родині

Учора Трускавець спільно з усією Україною та світом відзначив День Вишиванки. Особливо яскравим це свято було у школах Трускавецької громади.

В Модричах кожен клас підготував креативну руханку з національними елементами, початкові класи залучили батьків, а випускники завершили свято загальношкільним флешмобом. З 1 по 11 клас одягнули вишиванки учні Уличненської та Доброгостівської шкіл, а учнівські самоврядування організували креативні фотосесії. Флешмоби та рухливі забави пройшли і в інших сільських школах, а також і в трьох школах міста.

В СЗШ №3 перед початком святкового концерту та учнівського дефіле відбулась батьківсько-педагогічна конференція. На неї у вишиванках прийшли вчителі, адміністрація школи, учні, батьки та представники міської влади. В НВК «СЗШ №2-гімназія» Свято Вишиванки розтягнулося аж на два дні – тут сьогодні проходить загальношкільний захід, де всі учасники в національному вишиваному одязі.

В кожній зі шкіл День Вишиванки був барвистим, яскравим, радісним. Яскраві тематичні фотозони облаштували в загальних місцях, коридорах, актових залах та класах. Всі радо робили фото на згадку.

Окрім шкіл вишиванки одягнули в інших освітніх установах Трускавця, в тому числі в Будинку учнівської творчості. Тут 18 травня з нагоди Дня Матері та Дня Вишиванки провели творчий звіт «Весна у маминих обіймах». Міський голова Трускавця Андрій Кульчинський спільно з секретарем Трускавецької міської ради Наталією Пономаренко вручили грамоти міського голови вихованцям Будинку учнівської творчості – переможцям та учасникам регіональних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів, змагань та фестивалів.

Загалом Свято Вишиванки у великій та дружній освітянській родині виконало свою велику місію – об’єднувати Україну та українців, популяризувати національний стрій, вірити в наше краще майбутнє та Перемогу над ворогом.

Фото можна переглянути тут.

Перейти до вмісту