За підрахунками членів комісії, загалом у голосуванні за проекти громадських ініціатив взяли участь   676 чоловік без урахування інтернет голосування, та зіпсованих бюлетенів.

Якщо говорити про кількість бюлетенів, які трускавчани вкинули у скриньки(точну кількість, власне, голосів підрахує експертна комісія, яка працюватиме з бюлетенями на гатунок достовірності інформації, а також виключатиме подвійне голосування) то найбільше відійшло проекту «Реконструкція огородження зони відпочинку та дозвілля на вулиці Стуса» – 194 бюлетені.  

На третьому місці, за кількістю бюлетенів проект «Підпірна стійка” на підтримку якого надійшов 161 бюлетень. Друге місце – 67 бюлетенів, на разі, дістається проекту « )Придбання обладнання для озвучення масових заходів, що проводяться у Релігійно-просвітницькому центрі ім. о. Івана Валюха.»

Зазначимо, що остаточні підсумки голосування Громадська рада конкурсу «Бюджет громадських ініціатив м. Трускавця» підіб’є за тиждень, тоді будуть оприлюднені чотири проекти-переможці, що отримають фінансування з міського бюджету.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту