Новий рік – нові міжнародні проекти!

 Трускавець започатковує співпрацю в галузі культури з Грузією.

 Міський голова Трускавця Андрій Кульчинський провів зустріч з головним спеціалістом Міністерства культури і освіти Аджарської АР Грузії (м.Батумі) Мадонною Тевзадзе.

 На зустрічі було обговорено можливість культурного обміну дитячими танцювальними колективами між Трускавцем та грузинським селищем Чакви. Як розповіла пані Мадонна, у Чаквах на базі загальноосвітньої школи (1500 учнів) функціонує школа традиційної грузинської хореографії, у якій навчаються понад 800 дітей.

 В основу культурного проекту ляжуть майстер-класи з хореографії та відвідини визначних пам’яток архітектури та культурних об’єктів обох країн. Проживатимуть діти в грузинських та українських с’імях відповідно.

 Попередньо сторони домовилися про приїзд грузинського дитячого ансамблю барабанщиків на святкування Дня міста Трускавець.

 Також на зустрічі були присутні директор Міжнародного кінофестивалю «Корона Карпат» Олег Карпин, директор Всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Яскрава країна» Ольга Обласова та автор ідеї, режисер та керівник проекту музичне фентезі-шоу містерія «Володарі Стихій» Олесь Журавчак та громадський діяч Роман Герасим’як.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *