Ось і прийшла «Зимова казка» у Трускавець

У суботу напередодні свята Миколая у готелі «Трускавець 365» пройшов благодійний танцювальний захід «Зимова казка Трускавця», метою якого був збір коштів на купівлю дрону для 50-го батальйону Національної гвардії України.

Учасники клубу спортивного танцю «Yuventa Dance Studio” виконали патріотично-різдвяний  флешмоб, танцювали європейські та латиноамериканській танці. Окрасою свята став виступ дворазових чемпіонів світу (The open worlds Blackpool champions, віце-чемпіонів UK та International) з бальних танців Івана Саханенко та Трушкіної Марії (м. Івано-Франківськ, “IDS”). Протягом години вдалося зібрати 10100 грн, які перераховано на рахунок збору коштів на дрон.

Міський голова Андрій Кульчинський вручив подяки учасникам клубу спортивного танцю ”Yuventa Dance Studio” за участь та здобуття лауреатів міжнародного конкурсу-фестивалю , який пройшов у м. Прага (Чехія). Подяки міського голови отримали: Сізіков Тарас, Тростенюк  Мілана, Семенюк Марія, Мережко Анастасія, Левенець Марія, Малишева Анжеліка, Кушпета Марія. Також подяку отримав Задорожний Назарій за здобуття Гран-Прі на цьому ж фестивалі.

За багаторічну плідну професійну  діяльність, майстерність, значні успіхи у розвитку бальної хореографії у Трускавці та з нагоди 10-річчя колективу подякою нагородили керівника клубу спортивного танцю «Yuventa dance studio” Задорожного Юрія.

Наприкінці  свята всі діти-учасники свята частували смачненький торт, який подарував юним спортсменам міський голова.

Перейти до вмісту