Підтримуємо таланти та організовуємо харчування у сільських школах

4 грудня відбулося  засідання  постійної комісії з гуманітарних питань (освіти, культури, соціального захисту, охорони здоров’я, молодіжної політики), депутатської діяльності, законності, етики, регламенту, місцевого самоврядування. Участь в її роботі взяли секретар ради Наталія Пономаренко, депутати Андрій Тріщук (голова комісії), Володимир Стецівка та Ігор Стасик.

Найперше депутати підтримали внесення змін до Цільової  соціальної програми роботи з сім’ями, дітьми та молоддю Трускавецької міської територіальної громади  на 2021-2025 роки. Зекономлені кошти у розмірі 60 тис. грн. вирішено використати на заохочення (преміювання) ансамблю «Барви» з села Уличне, котрий здобув ряд перемог в обласних та всеукраїнських конкурсах. 12 учасників ансамблю отримають по 5 тис. грн. (сума на руки буде дещо меншою з врахуванням оподаткування).

Начальник відділу освіти ТМР Орест Лобик доповів про плани взяти на роботу у школах в Модричах та Орові кухаря, підсобного робітника та комірника, адже в цих двох школах з ІІ семестру 2023/2024 н.р., тобто вже з січня планується розпочати харчування. З вересня 2024 року харчування планують запустити і в двох інших сільських школах – в Уличному та Доброгостові. Це великі села, школи там теж великі, і обсяг робіт більший, тож потрібен час, щоб довести до ладу і каналізацію, і електрику, плюс ремонт. Так що скоро сільські діти зможуть харчуватися у школах, чого не було вже роками.

Комісія з гуманітарних питань підтримала затвердження Положення про публічні електронні консультації з громадськістю з питань, віднесених до компетенції органів місцевого самоврядування та погодила затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються  через ЦНАП Трускавецької міської ради. Таких послуг є 410. На завершення члени комісії виконали приємну місію, яка стосується безпосередньо депутатського корпусу – підтримали проєкт рішення «Про початок повноважень депутата Трускавецької міської ради». Територіальна комісія зареєструвала Онаць Надію Петрівну депутатом ТМР від ПП «Громадянська позиція» як чергову за списком. На сесії 7 грудня вона складе присягу та поповнить лави депутатського корпусу.

Перейти до вмісту