Юрій Бунь

Пам`ятаємо наших Героїв: Юрій Бунь

Рівно рік тому, 21 червня, мужньо боронячи нашу землю загинув на Луганщині старший лейтенант, командир роти 1 МБ 2МР 24-тої бригади імені Короля Данила, а у цивільному житті найкращий син, внук, старший брат, наречений, вірний друг, трускавчанин Юрій Бунь.

Народився Герой України Юрій Бунь 6 травня 1998 року у місті Трускавець. Юрій завжди мріяв стати військовим, і після закінчення Трускавецької школи-гімназії №2 почав втілювати омріяне в реальність. Закінчив з відзнакою Національну академію сухопутних військ ім. П. Конашевича-Сагайдачного у Львові у званні старшого лейтенанта. За час тривалого навчання та здобування досвіду Юрій був нагороджений медаллю УБД та орденом «За мужність» 3-го ступеня.

Після закінченню вишу Юрій Бунь став не лише гордістю для батьків, родини, друзів та громади міста. Ним пишались та рівнялись на нього і військові побратими, що разом проходили службу на Луганщині у складі 24-тої ОМБр імені Короля Данила .

Наш Герой-трускавчанин Юрій Бунь був активним учасником захисту України під час АТО та надзвичайно уважним командуючим від початку агресивного нападу росії на Україну. Незадовго до загибелі йому присвоєно орден «За мужність 3-го ступеня».

Юрій Бунь назавжди залишиться в пам`яті всіх, хто його знав, молодим, усміхненим та життєрадісним.

Сьогодні о 19.00 в церкві святого пророка Іллі (УГКЦ) на вул. В. Стуса в м. Трускавці в річницю загибелі нашого трускавчанина-Героя Юрія Буня буде відслужено акафіст до Пресвятого Серця Ісусового та панахиду за ним.

Вічна пам`ять воїнові Юрію Буню та всім, хто поліг за волю та незалежність України. Пам`ятаємо наших Героїв!

Перейти до вмісту