12 серпня в Україні відзначають День Молоді. До цієї дати був приурочений показ фільму під відкритим небом, який відбувся вчора, 15 серпня. Захід організували активна молодь Трускавця під проводом Олександра Цюпера та відділ у справах сім`ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради (начальник Роман Коваль). Кінопоказ проходив за технічної підтримки Народного дому м. Трускавця (директор Олег Чернявий).

Анімаційний фільм «Рататуй» демонстрували на локації майбутнього молодіжного простору, біля старої недіючої котельні на вул. Івасюка. Територію попередньо привели до ладу. В 2019 році виникла ідея зробити там молодіжний хаб, проте подальші події (коронавірус, війна) перешкодили цим задумам, вірніше відклали їх на невизначений час. Створення молодіжного простору на базі старої котельні – хороша ідея, а якщо врахувати, що реалізувати задум має молодь, то є надія на позитивну реалізацію проєкту. Показ фільму, який проходив на цій, здавалося б, непривабливій локації, показав, що найголовніше – люди з позитивним мисленням, за якими майбутнє Трускавця, країни та всього людства.

На показі був присутній і міський голова Андрій Кульчинський, тож молоді люди активно обговорювали з очільником міста актуальні питання розвитку громади.

Сьогодні, 16 серпня, на території біля котельні (вул. Івасюка) теж пройде показ фільму. Дивитимуться комедію-драму «Люксембург, Люксембург». Початок о 20.30. Запрошуємо!

Перейти до вмісту