Податківці Дрогобицького управління приєднуються до проведення тижня права та запрошують мешканців регіону підвищити правову обізнаність

 В Україні й в усьому світі 10 грудня відзначається Міжнародний день прав людини. Загальна декларація прав людини – перший міжнародний документ, який задекларував рівність прав і свобод усіх людей. У Декларації найвищою цінністю було проголошено людське життя, його безпеку, гідність та громадянські, політичні, соціальні, культурні права людини, які кожна держава зобов’язана захищати силою Закону.

 Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 липня 2019 року №568-р, протягом 9-13 грудня відбудуться тематичні заходи у рамках проведення Всеукраїнського тижня права.

 Традиційно податківці Дрогобиччини приєднаються до проведення тижня права та нададуть всім охочим правову допомогу за напрямом діяльності служби. Кожен бажаючий може звернутись до Центрів обслуговування платників Дрогобицького управління та отримати необхідну інформаційну допомогу.

 У цей тиждень фахівці управління проводять практичні заняття, під час яких ознайомлюють усіх бажаючих з основами податкового законодавства, зокрема, реалізації прав платників податків на повернення надміру сплачених сум податків та зборів, пені, штрафів у порядку, встановленому діючим законодавством України, щодо способу взаємодії з контролюючим органом – через Електронний кабінет платника та інші права, передбачені законом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *