В рамках підготовки до сесії міської ради 11 жовтня відбулося засідання постійної депутатської комісії з гуманітарних питань (освіти, культури, соціального захисту, охорони здоров’я, молодіжної політики), депутатської діяльності, законності, етики, регламенту, місцевого самоврядування. Провів засідання комісії її голова Андрій Тріщук.
Було розглянуто декілька питань, два з яких стосуються остаточного позбуття залишків радянської спадщини на території громади. Окрім меморіального комплексу на вулиці Дрогобицькій у місті Трускавці планується демонтувати і 4 об`єкти (пам’ятники радянської доби) в селах Модричі, Уличне, Орів та Зимівки. Жодної цінності вони не мають.
Поступила особиста заява депутата Михайла Малащака про намір скласти депутатські повноваження, тож на комісії розглянули цю заяву та підтримали її.
Підтримали члени комісії і пропозицію присвоїти звання «Почесний громадянин міста Трускавця» Біласу Петру Львовичу, котрий виховав чимало спортсменів-чемпіонів, популяризує спорт в Україні, а зараз захищає рідну державу в найгарячіших точках.
Також комісія підтримала ініціативу двох політичних сил (партії «Європейська Солідарність» та «Батьківщина») щодо колективного звернення депутатів Трускавецької міської ради до Президента України, Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Володимира Зеленського щодо недопущення реалізації ініціативи Кабінету Міністрів України стосовно вилучення з доходів місцевих бюджетів «військового» ПДФО.
Така ініціатива КМУ дорого коштуватиме нашому бюджету, адже вилучать ПДФО з відділів поліції та ДСНС, а також з санаторіїв так званих «силових» відомств, а це «Трускавець», «Трускавецький», «Перлина Прикарпаття». Через це громада недоотримає від 25 до 30 мільйонів гривень.

Перейти до вмісту