Станом на 1 березня 2018 року в м. Трускавці субсидії отримують 4646 сімей, в яких проживає 11368 осіб. З них : 3381 сім’я для обігріву помешкань використовують природній газ, 984 сім’ї – електроенергію (обігрівають помешкання побутовими електричними приладами).

Середньомісячний розмір субсидії у лютому становить 1760,09 грн.

Загальний розмір нарахованих субсидій для всіх домогосподарств за лютий поточного року становить 8 млн. 300 тис. грн.

У лютому, у зв’язку з підняттям тарифів з оплати житла в багатоквартирних будинках окремими ОСББ, зокрема «Затишок», «Файна хата в Трускавці», «Весна», «Затишок», «Відродження-77», «Дукат», «Смерічка» та ін…, працівниками управління проведено перерахунки житлових субсидій. Для одержувачів житлових субсидій розмір плати не збільшився, оскільки збільшено розмір субсидії по послузі оплата житла.

Прийом заяв для призначення житлових субсидій триває. Зокрема, протягом лютого 89 сімей звернулись в управління праці та соціального захисту населення за призначенням житлових субсидій.

Слід зазначити, що для всіх сімей житлові субсидії призначено по квітень 2018 року включно. З травня 2018 року працівниками управління самостійно (без звернень громадян) житлові субсидії буде перераховано на новий період по квітень 2019 року включно.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту