Рештки колишнього меморіалу совєтським солдатам знесуть

Напередодні чергової 48 сесії ТМР відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту, будівництва, інженерних комунікацій та екології.

Найперше члени комісії розглянули питання змін до Статуту КП «Трускавецьсвітло», зумовлені потребою ввести додатковий КВЕД для надання послуги оренди вишки та змінити розмір статутного капіталу підприємства.

Чергове питання – отримання дарчої КП «Парк курортний» щодо генератора та автомобіля «Рено Трафік» від наших партнерів з німецької громади Ватлінґен.

Дискусію викликало питання демонтажу решток стели, знаної як меморіал на вул. Дрогобицькій. Доповідали заступник міського голови Святослав Стефанків, начальниця юридичного відділу Олена Савченко та головний архітектор громади Зіновій Кушнір. Міська рада підготувала проєкт рішення про демонтаж решток споруди, попередньо подано запит у відповідний департамент з питань архітектури та містобудування ЛОДА чи не перебуває цей об’єкт в переліку пам`яток і якщо так, то щоб його з такого переліку вивести. Споруда давно зруйнована та декомунізована, а щоб повністю очистити територію, потрібно трохи часу та коштів. Однозначно, що процес, який почався у Трускавці декілька років тому, вже не зупинити, і на цьому місці буде хороша паркова зона.

Також на комісії з питань ЖКГ заслухали інформацію про стан дитячих майданчиків на території дошкільних установ, стан якості питної води та стан чаші джерела «Юзя» і території біля джерела. Як доповів директор КП «Парк курортний» Назар Веретка, «Юзю» передано громаді міста в 2020 році, в час коронавірусу, і коштів на ремонт об’єкту не виділяли. Депутати погодилися з думкою, що потрібно хоча б провести косметичний ремонт території, і про це предметніше поговорять на липневій сесії. Адже «Юзя» є однією з візитівок Трускавця, тож провести там благоустрій не просто бажано, а необхідно. Депутатка Галина Клепач звернулася до директора ТОВ «Трускавецький водоканал», щоб при ремонті вулиць Лесі Українки та Василя Стефаника врахували потреби мешканців прилеглого провулку (6 приватних будинків).

Перейти до вмісту