Як подати звітність швидко та легко

Трускавецька ДПІ нагадує,що сьогодні, завдяки зручним та ефективним електронним сервісам ДПС, надсилання звітності в електронному вигляді – доступна  реальність. 

Варто зазначити, що переваги подання звітності онлайн вже оцінили більшість платників податків Трускавцької  ДПІ. Аби фізичні особи-підприємці навчилися подавати звітність в електронному вигляді за допомогою режиму «Ведення звітності» приватної частини Електронного кабінету (https://cabinet.tax.gov.ua) у Центрі обслуговування платників Трускавецької  ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області відведені спеціальні робочі місця, під’єднані до мережі Інтернет. 

За необхідності фахівці ЦОП нададуть консультаційну та практичну допомогу щодо  зручності та доступності роботи з електронними сервісами ДПС. 

Спілкування в такому форматі обирають тому, що це ефективне використання робочого часу бухгалтерів та підприємців, заощадження коштів на придбання бланків звітних документів, уникнення черг під час подання звітності, підтвердження доставки документів, гарантія перевірки звітності на наявність арифметичних помилок, автоматичне оновлення бланків звітних документів, конфіденційність інформації та оперативність її обробки тощо. 

Зазначимо, що Електронний кабінет платника є безкоштовним і зручним для звітування сервісом, за допомогою якого можна здійснювати контроль за станом розрахунків з бюджетом, подавати заяви, запити, податкову звітність, сплачувати податки онлайн, а також отримувати інші електронні послуги. 

Єдиною вимогою для електронного спілкування з органами ДПС є наявність кваліфікованого електронного підпису, який кожен бажаючий може отримати у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів, у тому числі самостійно за допомогою Інтернет-банкінгу. 

Перейти до вмісту