Виконком Трускавецької міської ради прийняв рішення про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для ТОВ «Трускавецький водоканал». Тариф становитиме 23,69 за куб.м. води з пдв. (для населення та комерційних установ), рішення набирає чинності через 15 днів з моменту оприлюднення.

Однак комісія виконкому внесла до рішення ряд пропозицій, які стосуються, насамперед, працівників водоканалу та подальшого розвитку підприємства. Зокрема адміністрацію ТОВ «Трускавецький Водоканал» зобов’язали :

–         Першочергово забезпечити підвищення виплат працівникам робітничих професій Водоканалу;

–         Надати споживачам докладну інформацію про структуру доходів, витрат підприємства та обґрунтування тарифу на воду у ЗМІ;

–         Спільно з виконавчим комітетом міськради розробити інвестиційну програму водопостачання та водовідведення і подати на розгляд виконкому до 1 серпня;

– Провести виконання заходів по оптимізації витрат підприємства;

Доповісти на засіданні виконкому про результати проведеної ревізійною комісією фінансово-господарської діяльності ТОВ «Трускавецький Водоканал».

Крім того у Трускавецькій міській раді розглянуть можливість замовлення проведення незалежного аудиту фінансово-господарської діяльності ТОВ «Трускавецький Водоканал».

  Також на засіданні прийняли рішення:

Про затвердження протоколу конкурсного комітету з надання суб’єктам підприємницької діяльності права користування земельною ділянкою, спеціально визначеною для забезпечення паркування транспортних засобів у м.Трускавці.

Про зарахування на квартирний облік Сучкова Юрія Олексійовича.

Про затвердження рішення міжвідомчої комісії   від 04.05.2018 р.

Про присвоєння адреси новозбудованому об’єкту нерухомого майна, багатоквартирному житловому будинку, по вул.Роксолани у м.Трускавця.

Про продовження дії дозволу на розміщення дитячих атракціонів на Майдані Незалежності у м.Трускавець.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту