Розпочато роботу з формування бюджету громади на 2024 рік

29 травня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Трускавецької міської ради. На ньому дано старт діяльності з формування проєкту бюджету Трускавецької міської територіальної громади на 2024 рік. Бюджетний процес є безперервним і регламентується чинним законодавством України. В основу проєкту бюджету громади на наступний рік традиційно кладуться показники за попередній рік із врахуванням змін та уточнень різноманітного характеру.


На виконкомі прийнято:

 • два рішення щодо зняття з квартирного обліку громадян у зв’язку з покращення ними житлових умов,
 • одне рішення про виключення однієї квартири зі статусу службового житла,
 • декілька рішень щодо розроблення детальних планів територій. Зокрема на вулиці Роксолани планується спорудження кількаповерхового будинку на землі, котра примикає до ділянки, де споруджується церква ПЦУ.
  Кілька рішень виконкому стосуються зміни тарифів. Так, зокрема, змінено тарифи на платні послуги, які надає КНП «Трускавецька міська лікарня» (медогляди на допуск до роботи, медогляди на отримання дозволів, психіатрична та наркологічна експертиза тощо).
  Підвищено тариф на копання могил екскаватором КП «Парк курортний» у зв`язку з ростом цін на паливно-мастильні матеріали, мінімальної зарплатні тощо. Востаннє цей тариф коригувався 30 жовтня 2018 року.
  З 5 до 7 гривень зростає тариф на відвідування громадських вбиралень КП «Парк курортний». Графік роботи вбиралень продовжать на одну годину – якщо раніше вони працювали до 20.00, то тепер закриватимуться в 21.00.
  Виконавчий комітет затвердив планову мережу закладів загальної середньої освіти, закладів дошкільної освіти та закладів позашкільної освіти Трускавецької територіальної громади на 2023-2024 н.р. В натсупному навчальному році зросте кількість учнів у школах громади. Якщо в цьому році їх 3618 (155 класів), то в наступному буде 3648 (156 класів). У розрізі міських шкіл: в СЗШ №1 планується відкрити 30 класів, в НВК «СЗШ №2-гімназія» 38 класів, в СЗШ №3 – 25 класів. В селах громади ситуація у школах буде наступною: Доброгостівська школа – 19 класів, Уличненська – 18 класів, Орівська – 11, Модрицька – 11, Станильська – 4 класи. В мережі затверджено 52 дошкільні групи в дитячих установах громади, 36 гуртків Будинку учнівської творчості, 53 гуртки ДЮСК «Спортовець».
  Виконком прийняв ряд інших рішень технічного характеру, зокрема затвердження висновків опікунської ради, визначення місця проживання малолітньої дитини, надання дітям статусу постраждалих внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
Перейти до вмісту