12 серпня в Трускавці відбувся семінар «Електронне врядування в українських реаліях: інструменти та приклади реалізації», а також презентація проекту електронного самоврядування «Розумне місто».

«Розумне місто»  –  це децентралізована, інформаційна система з набором модулів індивідуально підібраних, для кожного населеного пункту. Метою проекту є об’єднати зусилля громади та влади над вирішенням проблем міста шляхом роботи через зручний web-сервіс (інформування населення щодо діяльності державних органів влади; можливість отримати оперативну інформацію щодо проблем в місті; можливість вивчати популярні цілі для капітальних інвестицій; покращення рівня обслуговування державними установами в місті; збільшення доходів через відкритість бюджету та витрат; контроль роботи влади і комунальних підприємств; зручність інформування влади про проблеми міста; доступ до актуальної інформації; можливість ведення реального діалогу з владою тощо).

Після завершення семінару  керівництво міста та проекту «Розумне місто» підписали меморандум про співпрацю. Модеруватимуть проект –  розробники. Скористуватись інформаційною системою трускавчани зможуть найближчим часом.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту