Село Орів матиме генеральний план

На момент об`єднання 8 населених пунктів у Трускавецьку територіальну громаду в 2020 році лише села Орів та Зимівки тодішнього Сколівського району не мали генерального плану. А це викликає значні труднощі та перешкоди і для самих жителів села, які не можуть змінювати цільове призначення землі та розвивати території, і для влади ОТГ, і для інвесторів.

З цією метою розробляється генеральний план села Орів (включно з селом Зимівки, яке належить до Орівського старостату). Перший крок для цього зроблено сьогодні, 5 грудня, на засіданні постійної комісії з питань землекористування, містобудування, благоустрою.

Участь в засіданні комісії взяли секретар ради Наталія Пономаренко, депутати Юрій Наконечний (голова комісії), Іван Герльовський, Ярослав Грицак, Іванна Кенц-Березюк. Вони одноголосно підтримали проєкт рішення про розробку програми містобудівної документації щодо генерального плану сс. Орів та Зимівки, яку планується затвердити на сесії 7 грудня.

На земельній комісії традиційно розглянуто багато питань, зокрема щодо присадибних земельних ділянок у селах громади, дозволів на виготовлення проєктів землеустрою та відведень земельних ділянок, щодо надання земель в постійне користування, поновлення договорів оренди землі та ін.

Також депутати підтримали проєкт рішення про визнання уразливою зоною басейн річки Солониця, в який здійснюється скид стічних вод (за поданням Державного водного фонду, технічне рішення).

Перейти до вмісту