“Щира подяка за сина-патріота”, – командир військової частини А 0998 звернувся до батьків захисника з села Модричі

На адресу Трускавецької територіальної громади надійшов лист-подяка батькам за виховання сина-патріота, який з честю та гідністю виконує свої обов’язки зі захисту суверенітету та територіальної цілісності держави. Подячний лист від командира частини в якій служить наш молодий воїн, сержант Андрій Блищак, передали матері Ірині Володимирівні та батьку Івану Пантелеймоновичу Блищакам староста села Модричі Мирон Флюнт із представниками громади.

«Шановні Ірина Володимирівна та Іван Пантелеймонович! Хочу висловити Вам слова щирої вдячності за виховання сина Андрія Блищака, який проходить службу в 24-й механізованій бригаді імені короля Данила. За час служби Андрій зарекомендував себе дисциплінованим та працьовитим військовослужбовцем, який свято і непорушно дотримується Конституції України, зберігає вірність Військовій Присязі та віддано служить українському народові. Андрій Іванович – один із тих воїнів чий високий рівень мотивації та професійного вдосконалення створює атмосферу довіри та взаємодопомоги у військовому колективі. Сержант Блищак Андрій Іванович опанував свою військову спеціальність, став взірцем у виконанні військового обов’язку, він не боїться дивитись в очі ворогу, завжди готовий до виконання наказів та доручень командира підрозділу. Своїм героїзмом та патріотизмом він примножує ратну славу поколінь захисників рідної землі та підтримує престиж Збройних Сил України. ДЯКУЄМО ЗА ВИХОВАННЯ СПРАВЖНЬОГО ЗАХИСНИКА БАТЬКІВЩИНИ! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! СЛАВА УКРАЇНІ», – йдеться в листі від командира військової частини А 0998, полковника Івана Голішевського.

Його патріотизму й мужності вклоняємось доземно всією громадою, вклоняється Україна та світ. Ми приєднуємось до подяки батькам Андрія, особливо за відвагу і терпіння, адже в родині це не єдиний син, який став на захист Батьківщини. Ви виховали справжніх Захисників і Громадян з великої літери, і ми разом з вами пишаємось нашими хлопцями! Пишаємось і чекаємо їх з перемогою додому!

Перейти до вмісту