Спочатку дрони – потім стадіони

Трускавецька громада інвестує в Українську Перемогу, і це відображається не лише в високому рівні виплат до державного бюджету та численних благодійних заходах зі збором коштів на потреби ЗСУ. Періодично з міського бюджету виділяються кошти для підтримки наших воїнів, у тому числі для закупівлі необхідного на передовій.

От і 7 листопада на виконкомі одноголосно підтримано рішення про збільшення ресурсного забезпечення виконання цільової програми покращення обороноздатності військовослужбовців військової частини А 4355 Збройних Сил України на 2023 рік на 280 тисяч гривень. Трускавецька громада купує для потреб цієї частини дрон з тепловізором (приладом нічного бачення) для можливості проведення нічних операцій.

Також проголосовано за зміни до цільової програми покращення обороноздатності військовослужбовців військової частини 3002 Національної Гвардії України на 2023 рік.

А щоб було з чого купувати дрони, потрібно наповнювати міський бюджет. Міська влада постійно працює над цим.

Підприємцю Ведернікову надано дозвіл на встановлення колеса огляду до 21 січня 2024 року.

Також на виконкомі прийнято ряд інших рішень: надання малолітнім та неповнолітнім дітям статусів дитини-сироти та дитини, постраждалої внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, зняття з квартирного обліку, видачу дубліката свідоцтва на право власності та інші.

Перейти до вмісту