«Стрес на робочому місці: колективний виклик» – такий девіз Всесвітнього Дня охорони праці у 2016 році

28 квітня Всесвітній день охорони праці. В цілому світі уряди, профспілки, організації роботодавців та спеціалісти-практики у сфері охорони праці організовують заходи з відзначення Дня охорони праці. Сьогодні, важливо, привернути особливу увагу суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання, громадських організацій до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, вшанування пам’яті осіб, які загинули на виробництві.

Цього року Всесвітній день охорони праці відзначатиметься під девізом „Стрес на робочому місці: колективний виклик”. Охорона праці є невід’ємною складовою забезпечення гармонійного розвитку суспільства. Саме тому важливо пам’ятати, що розвиток культури охорони праці у суспільстві – запорука збереження здоров’я працівників. Звертаємось до усіх працівників, роботодавців, майбутніх роботодавців та працівників, громадськості про необхідність пам’ятати, що людське життя найвища соціальна цінність, і ніщо не може виправдати смерть людини.

З 22 по 28 квітня на підприємствах, в установах та організаціях м. Трускавця будуть проведені заходи в рамках Дня охорони праці. Закликаємо всіх суб’єктів господарювання взяти участь у заходах, активно долучитись до спільної справи і провести на підприємствах конкурси «за безпечну працю» з визначенням та заохоченням переможців у номінаціях: «Кращий працівник», « Краща виробнича дільниця», «Кращий за професією». Вшанувати на підприємстві пам’ять загиблих на виробництві. Провести заходи з нагородження кращих працівників і спеціалістів з охорони праці підприємств та профспілкових активістів.
Бажаємо керівникам, фахівцям з охорони праці, працівникам підприємств, установ, організацій різних форм власності гідної безпечної праці, міцного здоров’я, благополуччя та добробуту.
Юрій Витрикуш – головний спеціаліст з питань охорони праці УПСЗН Трускавецької міської ради

Залишити відповідь

Перейти до вмісту