Сила тандему

Поезія і гра. Музей і розваги. Пан-флейта і цимбали. Читач і слухач. Музейниця і творчиня ігор. Різні тандеми діяли під час вечора інтимної лірики «Кохання по-трускавецьки», що відбувся 22 березня в Музеї міста-курорту Трускавця. Гостей вечора в першому залі оголені силуети на картинах зустрічали, а в другому залі їх оголені почуття авторів чекали. Запрошені майстри слова представили художні твори, в яких намагалися безмежне кохання вмістити на аркушах паперу. Але ця енергія світлих почуттів виривалась та наповнювала зали музею. Слухачі знайомились із творами Василини Кріль, Світлани Колодій, Ярека Барана, Ірини Шевчук, Оксани Щерби, Василя Лялюка, Оксани Фендак, Олени Похальчук,  Лесі Тищенко, Тетяни Татомир, Надії Гірько. Їхні тремтливо-ліричні слова залишали відбиток ніжності у кожному серці.

    Директорка музею Галина Коваль, організувавши такий прекрасний вечір, намагалась розкрити на максимум особистість кожного автора, а тому складалось таке враження, що це зустріч давніх друзів.

Цікавою частиною заходу став квест «Лірика музейних фондів», що створила та реалізувала Надія Гірько. Завдяки різноманітним питанням на тему кохання, яка не залишає байдужим нікого,  глядачі стали активними учасниками весняної події. Прекрасним стимулом для всіх слугували подарункові сертифікати для трьох переможців гри, тому учасники заповзято виборювали право отримати прекрасні музейні дарунки. Ліричні мелодії на екзотичних інструментах всім дарував викладач Бориславської школи мистецтва Андрій Мацьків.

 Уявлялось часом, що автори перед глядачами квітами стали. Хтось свіжий молодий пуп`янок, хтось розкривається з обережністю, а хтось сміливо своїми пелюстками до людей повертається.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту