Трускавчан закликають утриматись, а також не допускати випалювання сухої трави

На території Львівської області продовжуються випадки самовільного випалювання сухої рослинності та її залишків, що призводить до виникненню пожеж на великих площах, зокрема, від початку пожежонебезпечного періоду зафіксовано 314 пожеж загальною площею понад 72,0 га, на гасіння яких залучались підрозділи Головного управління ДСНС України у Львівській області.

За інформацією Державної екологічної інспекції у Львівській області станом на 06 березня поточного року за самовільне випалювання сухої рослинності притягнуто до адміністративної відповідальності 19 осіб. На порушників природоохоронного законодавства накладено штрафи на загальну суму 3400 гривень.

Відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи Трускавецької міської ради спільно з Трускавецьким МВ ГУ ДСНС України у Львівській області  закликає мешканців міста не допускати самовільного випалювання сухої рослинності та її залишків і пам’ятати про шкоду, яка завдається природі внаслідок пожеж в екосистемах!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *