Відбулося відкриття оновленого офісу Ради ветеранів

Рада ветеранів війни та праці – одна з найстаріших громадських організацій у Трускавці. Вже багато років офіс Ради ветеранів функціонує за адресою вулиця Івасюка, 17. Тут зустрічалися ветерани в часи, коли організацію очолював Дмитро Степаненко, а потім Віктор Бессарабов, тут обговорювали важливі питання та думали чим можуть бути корисними місту, громаді, державі.

Початок повномасштабного вторгнення рф в Україну певною мірою призупинив активність організації. До того ж помер і голова Ради ветеранів м. Трускавця Віктор Бессарабов, тож довелося вирішувати багато організаційних та юридичних питань. Але ветерани справилися з викликами і вирішили, що їхня організація повинна діяти та розвиватися.

Відкриття оновленого офісу Ради ветеранів міста Трускавця відбулося 10 листопада. Після освячення приміщення священиком відбулися збори організації, на яких новообрана голова Ради ветеранів Ганна Беляєва розповіла про плани на майбутнє, серед яких – залучення до участі ветеранів новітньої російсько-української війни. Виступили також голова Львівської обласної організації ветеранів війни та праці Євген Дудар, міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, директорка Трускавецького територіального центру соціального обслуговування Олена Пилат, заступник директора Міжнародної клініки відновного лікування Степан Гордієвич.

Міський голова Андрій Кульчинський зупинився на тому, що міська влада йде назустріч ініціативам громадськості, підтримує громадські організації, враховує їхні побажання, допомагає вирішувати поточні потреби. Міська рада не лише забезпечила Раду ветеранів приміщенням, а й оплачує комунальні послуги, відгукується на ініціативи громадських діячів. Люди мають простір, місце для зустрічей та спілкування, а це дуже важливий аспект нашого життя. Така співпраця має йти на благо нашої Трускавецької громади, зазначив Андрій Кульчинський.

Перейти до вмісту