У Трускавці відбувся форум Економічної Місії в рамках ініціативи ALL4UA – Україна, Трускавець – Польща, Жешув

Зовсім нещодавно Трускавецька делегація відвідувала схожий захід економічного спрямування в польському місті-побратимі Жешув (Ряшів). Міський голова Андрій Кульчинський тоді брав участь у панельних дискусіях щодо перспектив та можливостей відбудови України у найближчому майбутньому. Сьогодні ж дискусійний майданчик переїхав у Трускавець, де обговорення наболілих питань стало більш предметним.

Насамперед очільники польської делегації вшанували пам’ять українських Героїв, які віддали життя за Україну. Поклали квіти до портретів полеглих захисників на Алеї Слави.

Проєкт «ALL 4 UA» (Все для України), створено з ініціативи Економічної ради при мерії Жешува та діє у співпраці з Жешівською мерією, Підкарпатським бізнес-клубом, Національною торговою палатою, ФОНДОМ «СВІТ ЗА УКРАЇНУ» (W4UAF) та Торгово-промисловою палатою в Жешуві.

Метою ініціативи «ALL4UA» є надання можливості польському бізнесу взяти участь у процесі відбудови України після закінчення військових дій. Усвідомлюючи стратегічне розташування підприємств Підкарпаття є бачення співпраці, обміну знаннями та встановлення ділового партнерства між польськими та українськими підприємцями. Саме ці важливі теми підіймались сьогодні в конференц-залі готелю «Грін Парк», де проходив захід.

У форумі взяли участь представники польського та українського самоврядування, зокрема Рівного, Львова, Конотопу, Луцька, Полтави, які також є партнерами міста Жешув, Борислава та Східниці. Жешув представляла заступниця президента міста Кристина Стаховська. Увагу такій вагомій події приділила Тереса Кубас-Хуль, воєвода Підкарпатського воєводства. Учасниками були представники бізнесу як України, так і Польщі, зокрема будівельні компанії і суміжні підприємства й виробники. На правах господаря привітав присутніх Андрій Кульчинський, міський голова Трускавця.

Під час форуму учасники презентували ініціативу Уряду Польщі – Раду з питань співпраці з Україною та саму ініціативу ALL4UA. У другій частині зустрічі відбулась презентація органами місцевого самоврядування української сторони можливостей входу представників ініціативи на український ринок.

В рамках сьогоднішньої зустрічі було закладено підвалини для побудови довгострокових ділових відносин, які сприятимуть ефективній економічній відбудові України.

Перейти до вмісту