У Трускавці перевірятимуть систему оповіщення

 Шановні мешканці та гості міста Трускавця !!!

 З метою перевірки готовності територіальної системи централізованого оповіщення 20 березня 2019 року в період з 14:50 год. до 15:00 год. департаментом з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації проводитиметься навчальне оповіщення населення міста ТРУСКАВЦЯ сигналами цивільного захисту. Будуть увімкнені електросирени.

 Уривчасте звучання електричних сирен означає “УВАГА ВСІМ!”. Почувши звучання електросирен негайно увімкніть радіоточки проводового радіомовлення, налаштуйте радіоприймачі в ФМ діапазоні на частоту 103,3 МГц, а телеприймачі перемкніть на канали:

– ефірного аналогового телебачення “Перший Західний” (57 канал);

– ефірного цифрового телебачення “UA: Львів”,

та прослухайте подальше повідомлення департаменту з питань цивільного захисту облдержадміністрації.

 Для визначення рівня озвучення електросиренами території міста проводитиметься електронне опитування мешканців області: достатньо з комп’ютера, ноутбука, планшета або смартфона перейти в мережі Інтернет за посилання на опитування: https://goo.gl/forms/amDCm9jhi2xJCyv62 та відповісти на декілька нескладних запитань.

 Звертаємо увагу, що доступ за посиланням для опитування буде актуальним у період з 15:00 год. 20 березня до 24:00 год. 25 березня поточного року.

 Запрошуємо усіх долучитись до перевірки !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *