Огірчак Роман Євгенович

Огірчак Роман Євгенович

“Чех”

  22.01.1967-22.07.2024

   Народився в м. Трускавець

Старший сержант, командир розвідувального взводу 212-го спецбатальйону OPFOR, військовій частині А 4221 у м. Апостолове Дніпропетровської області.

Свідомо пішов на війну, приїхавши у березні 2022 року із Чехії, щоб захищати рідну землю від жорстокого ворога. На захист Батьківщини став з 10.05.2022р., а з 17.06.2022р. вже перебував у зоні бойових дій.

Загинув у м. Апостолове Дніпропетровської області. Загинув від ворожої ракети, яка прилетіла до місцевої школи, адже військові, фактично, жили за 20 км. від лінії зіткнення.

Огірчак Роман Євгенович навчався в Трускавецькій СЗШ N2. Після закінчення  школи та проходження служби в  тодішній радянській армії вступив до Львівського університету ім.І.Я.Франка на геологічний факультет. Після закінчення університету Роман працює співробітником науково-дослідної частини геологічного факультету Львівського національного університету ім.І.Я.Франка (1990-2000рр.) – працює на посаді інженера-геолога.

Як і тисячі земляків, Роман у 2000 році їде за кордон, у Чехію, на заробітки. У 2001 р. одружується  із Іваночко Наталією. У сім’ї народжується троє дітей (Андрій, Микола, Олексій).

Огірчак Роман Євгенович – зразковий чоловік, чуйний син, надійний брат, добрий і хороший  батько, який понад усе любив своїх дітей і жив заради них.

А ще сильна і багатогранна особистість, надзвичайно розумна та глибоко віруюча людина. Все в житті вимірював не матеріальними цінностями, а серцем, душею та совістю. Зрештою, ці моральні засади і привели його на війну. У нього залишились діти та рідний брат Ігор із сім’єю.

Вічна пам`ять  Роману Огірчаку та всім воїнам-Героям, котрі віддали життя за Україну…

Перейти до вмісту