Перша загальнодоступна електрозаправка у Трускавці, від компанії АвтоЕнтерпрайз, вже встановлена на АЗС WOG, Трускавець, вулиця Мазепи, 25 б.

АвтоЕнтерпрайз – найбільша мережа зарядок для електричних автомобілів в Україні. На сьогодні вже встановлено понад 500 зарядних станцій, і їхня кількість зростає.

«Встановлення станції зарядки для електромобілів підвищує конкурентоспроможність бізнесу (торгівельних центрів, кафе, ресторанів, готелів, парковок, бізнес центрів), приводить нових клієнтів, підвищує лояльність до бренду, підкреслює індивідуальний підхід та іноваційність», – запевняють представники компанії.

З цим важко не погодитись, адже власник електромобіля, вибираючи між декількома подібними сервісами, швидше надасть перевагу тому, де він зможе підзарядитись. Це розширює коло туристів, які б хотіли відвідати Трускавець. Власне, встановлену зарядну станцію можна нанести на міжнародну мапу зарядок, щоб власники електрокарів могли планувати свої маршрути із заїздом до Трускавця на «підзарядку», а заодно, скористатись іншими послугами.

 

 

Залишити відповідь