Втілювали власні ідеї на користь рідній школі

До цих корисних справ дітей залучили фахівці та вже добрі друзі СЗШ №3 з компанії «Tolocar». Саме вони створили на базі СЗШ№3 першу на Львівщині постійно діючу STEAM-лабораторію – майстерню з вигоровлення пердметів на 3D-принтерах на базі якої відкрита лабораторія «Fablab-Трускавець». А сьогодні толокарівці показували дітлахам (учасникам Fablab та пришкільного табору) як можна використовувати інші, не менш цікаві матеріали і створювати користі речі, що покращують і збагачуть простір, роблять його більш функціональним.

Розпочиналось все з ідей. Серед багатьох обрали дві: оргінальні дворові лавочки та перставні кріселка, для сидіння на східцях. Для втілення першої використовували пісок, цемент та спеціальну суміш, яка додає матеріалу пористості – він збільшується в розмірі при чому не стає важчим. Кріселка виготовляли з дерева. Кожен етап супроводжували досвідчені майстри.

Усі учасники були захоплені процесом. Можливо не всі деталі вийшли ідеальними, головне, що діти здобули корисні навички. Вони побачили, як їхні ідеї, з допомогою однодумців та дорослих наставників втілюються в життя. Така мотивація є цінною для діточок, які поспішають вивчати світ і здобвають власний позитивний досвід.

Деталі дивіться в сюжеті⤵️

Перейти до вмісту