Під час здійснення прикордонного контролю у пунктах пропуску на державному кордоні протягом березня місяця 2022 року прикордонники Львівщини припинили більше 70 спроб надання неправомірної вигоди. Підкупити правоохоронців спробували 62 громадянина України та 11 іноземців.

Серед хабародавців були й особи, яким на період дії воєнного стану обмежене право виїзду за кордон, серед них велика кількість військовозобов’язаних громадян у віці від 18 до 60 років.

Загальна сума коштів, яку намагались запропонувати охоронцям кордону, у національній та іноземній валюті склала більше 1,3 мільйона гривень. В усіх випадках військовослужбовці категорично відмовились від запропонованих коштів, вжили необхідних заходів щодо документування фактів спроб підкупу та здійснили відповідне інформування співробітників Нацполіції.

Держприкордонслужба Львівщини нагадує, що пропозиція, обіцянка чи надання неправомірної вигоди службовій особі, а також прийняття такої обіцянки, пропозиції або одержання неправомірної вигоди службовою особою є правопорушенням, за яке законом передбачено кримінальну відповідальність.

”Крім того, просимо громадян не навішувати ярлики недоброчесності на всіх прикордонників, правоохоронців, держслужбовців, а у разі, якщо ви стали учасником або свідком неправомірних дій на державному кордоні, відразу повідомляти підрозділі ДПСУ”, – наголосили прикордонники.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту