«Українці: слідами Христа» – вражаюча фотовиставка, що залишає слід у серці

Цієї неділі в музеї міста-курорту Трускавця відкрилась фотовиставка львівського журналіста, головного редактора газети «За Вільну Україну плюс» Богдана Вовка – «Українці: слідами Христа».

Через фотопогляд Богдана Вовка відкривається увесь земний шлях Ісуса Христа, починаючи з Назарету. Fвтор розповів, що часто бував в Ізраїлі, так йому вдалося зібрати в своїй колекції понад 14 тисяч світлин. 800 світлин лягли в основу готової, але ще невиданої книги. А всього кілька десятків – в основу виставки, яка експонується музеї міста-курорту. Розповідь пана Богдана торкнулась й історії поломнмцтва українців на Святу Землю та становище жидів на укранських землях.

Як зазначила Галина Коваль, директор музею міста-курорту Трускавця, експонування фотовиставки в такій тематиці є дуже символічним в часі Христового Воскресіння та в світлий час  очікування Його Вознесіння. Одним вона допоможе збагатитись духовними чи історико-географічними знаннями, іншим допоможе пригадати те, що вже було побачене і відчуте, коли пощастило побувати на святій Землі та пройти слідами нашого Спасителя.

На відкриття фотовиставки «Українці: слідами Христа» прибув Владика Ярослав Приріз, єпископ Самбірсько-Дрогобицької єпархії. Серед поціновувачів творчості Богдана Вовка: трускавчани: журналіст – Ігор Паращак та письменник – В’ячеслав Умнов, відомий дрогобичанин, політик, сценарист, журналіст – Тарас Метик.

Слід додати, що виставка «Українці: слідами Христа» стала можливою завдяки підтримці Львівської обласної державної адміністрації через конкурс проектів для громадських організацій, у якому серед переможців стала й ВГО «Союз Українок».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *