На зустрічі з представниками ОБСЕ обговорили можливість співпраці одразу в кількох напрямах

Андрій Кульчинський, міський голова Трускавця, зустрівся з представниками ОБСЕ Бюро Координнатора діяльності в сфері економіки та оточуючого середовища. У робочій нараді також взяли участь Микола Зінько, голова Рави-Руської та Олег Хрущ, секретар Дрогобицької міськради. Власне, метою зустрічі став пошук ефективних шляхів розвитку міст. Досягти результату неможливо без боротьби з корупцією, розвитку територій, ефективної комунікації з мешканцями, залучення інвестицій. Досвід Європи у цих напрямках – грандіозний, не кажучи про топ-країни світу.

«Ми хочемо і робимо все, щоб забезпечити нашим мешканцям життя на відповідному рівні. Як голова міста я ставлю перед собою надзавдання – зробити так, щоб молодь не покидала Трускавець, а навпаки після навчання поверталась сюди працювати і жити. Для цього вони мають розуміти, що їхнім дітям забезпечать достойну освіту, батькам медичну опіку, а для них – працевлаштування та гідну оплату праці. До цього ми хочемо прийти і готові переймати позитивний досвід експертів, Європейських партнерів», – зазначив Андрій Кульчинський, міський голова Трусквця.   

Андрій Мунтян –  старший радник з економіки, очільник міжнародної групи, наголосив, що невелика територія трьох міст, яка є невеликою, дозволяє впроваджувати реформи та експериментувати для досягнення однієї цілі – добробуту громадян. За його словами, якщо очільники міст самі розуміють та звертаються в такі організації як ОБСЕ, то це означає, що є бажання до змін, очевидними є й великі можливості кожного міста.

За практикою, експертна група може,  звертатись до інших вузькоспеціалізованих експертів організації для вирішення конкретних проблем. Крім того, сприятимуть в залученні інвесторів до Трускавця, Дрогобича та Рави-Руської.

В результаті зустрічі було започатковано співпрацю трьох міст з експертною групою ОБСЕ в кількох напрямах: економічному, соціальному та щодо безпеки і боротьби з корупцією. Сторони домовились, що експертна група ОБСЕ детальніше вивчить проблеми та переваги кожного міста й згодом надасть більш детальні рекомендації.  

  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *