Про Програму проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2016-2020 роки присутнім розповіли Олексій Балицький, заступник міського голови та Наталя Скибак, начльник управління розвитку міста. Конкурсна рада, після обговорення, затвердила такі пріоритети конкурсу на 2016 рік:
1. «Народні доми» – (реконструкція, капітальний ремонт та енергозбереження);
2. «ФАПи, амбулаторії сімейної медицини, центри первинної медико-санітарної допомоги» – (реконструкція та капітальний ремонт);
3. «Освітня галузь» – (реконструкція, капітальний ремонт шкіл, енергозбереження);
4. «ДНЗ» – (реконструкція, капітальний ремонт, енергозбереження, придбання обладнання та інвентаря);
5. «Вуличне освітлення» – (будівництво, реконструкція та капітальний ремонт);
6. «Інші пріоритети» – (заходи, що не дублюється діючими обласними програмами у 2016 році);
7. «Розробка проектно-кошторисної документації для проектів об’єднаних територіальних громад» – (співфінансування розробки проектно-кошторисної документації для участі в конкурсі Державного фонду регіонального розвитку і проектів, програм міжнародної технічної допомоги, отримання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад та інше).
Також Конкурсна рада затвердила граничну вартість мікропроекту:для звичайного мікропроекту – до 300 тис. грн., для мікропроекту об’єднаної громади в частині розробки проектно-кошторисної документації – до 400 тис. грн. та граничну субвенцію з обласного бюджету для мікропроекту: для звичайного мікропроекту – до 100 тис. грн. і для мікропроекту об’єднаної громади в частині розробки проектно-кошторисної документації – до 200 тис. грн.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту