Підтримка жінок, які портапили у біду через домашнє насильство, або потребують психологічної допомоги

Підтримка жінок, які портапили у біду через домашнє насильство, або потребують психологічної допомоги.

Простір “Вільна” м. Львів Благодійного фонду «Батерфлай» – це дружній до жінок та дівчат простір, котрі знаходяться в складних життєвих обставинах. А саме є постраждалими від домашнього, гендерно-зумовленого насильства, жінки, котрі пережили травматичні події, матері-одиначки, що потребують підтримки та допомоги, дружини, мами, діти учасників бойових дій.

Тут надають психологічну та соціальну підтримку, проводять заходи дозвілля, спортивні та лікувальні тренування. Щомісяця допомогу отримують близько 1300 відвідувачок.

Щотижня у просторі «Вільна» проводяться психосоціальні групи підтримки для представниць родин ветеранів, які:

  1. очікують на повернення рідних з війни
  2. повернення рідних з війни
  3. зазнали втрати рідних на війні

Тут Ви станете частиною міцного ланцюга взаємної підтримки. Фахівчині простору нададуть Вам корисні інструменти самодопомоги для складних життєвих ситуацій. Групи підтримки супроводжуються фаховими психологинями та соціальними фахівчинями з великим досвідом проведення підтримуючих груп, тож ви отримаєте не лише взаємопідтримку, а й допомогу фахових спеціалісток. Впевнені, що цей простір буде корисним та допоможе багатьом жінкам отримати необхідну підтримку і допомогу.

Запрошуємо підтримати дану благодійну інціативу! А також у всіх бажаючих є можливість зареєструватися на дані групи: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfVHscKg…/viewform

 

 

Перейти до вмісту