Ви серце українського народу, що б’ється за його свободу!

Сьогодні, у День Конституції України, мали за честь привітати мужнього бійця з Трускавця Павла Ящишина з Днем Народження. Молодому солдату виповнилось 29 років.  Зараз він вдома і намагається вилікувати ногу після важкого поранення. Про Павла повідомила Олена Білас Березова, директорка художнього музею М. Біласа, керівниця волонтерського центру допомоги ЗСУ.  На жаль міська рада не отримує інформації від військкомату про стан і місцеперебування поранених військових з нашої громади, тож неможливо завчасно реагувати на потреби земляків, які потребують нашої підтримки. Лише завдяки родичам, друзам, однокласникам чи побратимам надходить інформація, хоча б частково.

Міський голова Трускавця Андрій Кульчинський вручив Павлу, солдату військової частини 1108 Подяку від Трускавецької громади за мужність, самовідданість, неоціненний внесок у захист цілісності нашої України, подарунки передала пані Олена.

Про те, що  Павло Ящишин пішов на війну добровольцем мало хто знав. На момент повномасштабного вторгнення молодий чоловік працював за кордоном. Оскільки мав досвід після АТО, не роздумуючи повернувся, щоб захищати свою землю, своїх рідних від окупанта. Під час виконання бойового завдання бригада Павла потрапила в оточення в районі Луганської області. Бої були настільки важкими, що ніхто не сподівався вижити. Вийти живими з котла пощастило не усім, але дякувати Богові, Павло був серед них.  

«Ми тоді сильно молились за наших трускавецьких хлопців, коли дізнались, що вони в оточенні. Потім був дзвінок від знайомих Павла з фронту, які сказали, що їх наче хтось виніс на крилах, – згадує Олена Білас Березова про літо минулого року.

 «Сьогодні ми тішимось що Павло Ящишин живий і, що можемо його привітати з уродинами, а тепер, коли знаємо про його потреби намагатимемось допомогти у лікуванні. Головне, що наш захисник у доброму гуморі був, і мав силу здолати майбутні виклики, так само стійко, як захищав нас і нашу Україну від російського агресора», – сказав Андрій Кульчинський.

Павло Ящишин у свій День Народження мріє лише про Перемогу України. А ще, він усім серцем бажає, щоб ніколи і ніхто з його друзів, побратимів, таких самих молодих солдатів не потрапляли у важкі, пекельні бої на фронті, в яких побував він. Адже життя кожної людини важливе, а війна нещадна і забирає кращих. «Коли ти залишився живим і ще маєш шанс вилікуватись, маєш дякувати Богу і радіти, бо пощастило не всім, багато хто вже не повернеться», – каже Павло.

Ми приєднуємось до вітань з нагоди Дня Народження, зичимо найшвидшого одужання Павлу Ящишину, просимо Бога берегти його, віримо, що життя нашого земляка буде сповнене радості.

Перейти до вмісту