30 серпня 2016 року у спортивно-оздоровчому комплексі Трускавецького дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ»проведено спільне засідання міського методичного об’єднаня   вчителів фізичної культури та тренерів ДЮСК.

     На порядку денному розглядались питання активізації спортивно-масової роботи у середніх загальноосвітніх закладах міста, співпраця шкіл і ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ»;  проведено аналіз виступу команд школярів на обласних змаганнях та узгоджено план спортивних змагань у 2016 – 2017 навчальному році, зокрема заходів до Олімпійського тижня з 10 по 20 вересня ц.р.; дотримання вимог з техніки безпеки під час проведення занять та вимог Міністерства освіти України щодо викладання фізичної культури у 2016 – 2017 н.р.

    Під час проведення засідання голова методичного об’єднання вчителів фізичної культури  Олег Оринич звернув увагу на доцільність раціональних термінів проведення спартакіади школярів м. Трускавця, а  директор ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» Любомир Мацькович наголосив на необхідності підвищення результативності спортивних показників та рекомендував присутнім активніше висвітлювати роботу з фізичного виховання школярів у засобах масової інформації ( Інтернет, соцмережі, сайти навчальних закладів і т.п.).

    По завершенні роботи спільного  засідання вчителів та тренерів було проведено майстер-клас  з впровадження нових методик навчання плаванню на уроках фізичної культури ( тренер відділення плавання Андрій Жгута ), на якому було адаптовано методику Дениса Силантьєва до шкільної програми та на практиці продемонстровано її застосування з вихованцями ДЮСК «СПОТОВЕЦЬ».

 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту